Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
ANKOS Personel Değişim Programına Üniversitemiz Ev Sahipliği Yaptı

2012 yılından bu yana devam eden ANKOS (Anadolu Üniversite Kütüphaneler Konsorsiyumu) Personel Değişim Programına Üniversitemiz ev sahipliği yaptı. 

ANKOS Personel Değişimi Programı’nın Üniversitemizde gerçekleştirilen toplantıya üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç, Üniversitemiz Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Necati Gök, değişim programına katılan Atılım Üniversitesi Kadriye Zaim Kütüphanesi’nden Seren Nur Köker, İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu’ndan Selma Yazıcı, Niğde Ömer Halis Demir Üniversitesi Kütüphanesi’nden Ahmet GÖKKOCA, Niğde Ömer Halis Demir Üniversitesi Kütüphanesi’nden Gülay Güler ve Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademi Başkanlığı’ndan Can Akan ve Üniversitemiz kütüphanecileri katıldı. 

Toplantının akabinde OKÜ Kütüphane Tanıtım Gösterimi ile Planetaryum Gösterisi geçekleştirilirken Üniversitemiz Kütüphane ve Dokümantasyon Dair Başkanı Necati Gök, ANKOS Personel Değişimi Programının Türk üniversite kütüphaneciliğini ve kütüphanecilerini bilgi ve tecrübe paylaşımı konularında desteklemeyi ve yakınlaştırmayı amaç edindiğini ifade etti.  

Toplantı sonrasında Üniversitemiz Karacaoğlan Yerleşkesini ve Osmaniye Kent Müzesi’ni de gezen katılımcılara Osmaniye hakkında bilgileri Kent Müzesi görevlisi Sebiha Sarıca verirken, Kütüphanede gerçekleşen eğitimi ise Üniversitemiz Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Necati Gök ve Kütüphaneci Personellerimiz verdi.

22 Aralık 2021 (Bu haber 650 defa görüntülendi)