Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Üniversitemiz Aktif Öğrenci Kulüpleri Toplandı

Üniversitemiz Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığında faaliyet gösteren öğrenci kulüpleri, toplulukları tanıtım ve üye kayıtları etkinliği başladı. 

20-21-22 Aralık 2021 tarihleri arasında OKÜ Lezzet Vadisi’nde gerçekleştirilecek olan etkinlik, Üniversitemize yeni kayıt yaptıran öğrencilerin OKÜ bünyesinde bulunan kulüplerden haberdar olmaları ve öğrencilerin ilgi duydukları alanlardaki etkinliklerini akademik yıl içerisinde düzenleyebilecekleri kulüpleri seçme ve tanıma amacıyla düzenleniyor.

Öğrencilerin sosyal-kültürel ve mesleki açıdan kendilerini geliştirmesi için kulüp ve toplulukların bir fırsat olduğunu belirten Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, “Düzenlenen kulüp tanıtım stantları ile öğrencilerimiz, Üniversitemiz kulüp ve topluluklarını yakından tanıyıp kayıt yaptırdığında ve etkinliklerde yer aldığında Üniversitemize uyum süreçleri hızlanacak ve Üniversitemizde düzenlenen çeşitli organizasyonlarda da görev alarak sosyalleşme imkânı bulacaklardır.” diye konuştu. 

Kulüplerin stantlarını tek tek gezerek bilgiler alan Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç, öğrencilerle yakından ilgilenerek öğrencilerin kulüplere üye olmaları yönünde tavsiyelerde bulundu. 

Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak da kulüplerin tanıtımının yapıldığı yere gelerek stantları gezerek kulüpler hakkında bilgiler aldı.

Kulüp üyeleri tarafından açılan standları ziyaret eden ve büyük ilgi gösteren öğrenciler, kulüplerle ilgili bilgileri edindikten sonra kendilerine yakın buldukları kulübe üye olmaktan mutlu olduklarını ifade ettiler.

21 Aralık 2021 (Bu haber 614 defa görüntülendi)