Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
OKÜ Kadın Platformu Koordinatörlüğünden Anlamlı Bağış

Üniversitemiz Kadın platformu Koordinatörlüğü'nün 25 Kasım Dünya Kadına Karşı Şiddetle Mücadele günü etkinliği olarak yaptığı stand up gösterisinden elde edilen gelirle alınan hediyeler şiğdet mağduru kadınlara ulaştırılmak üzere  Osmaniye Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi’ne (ŞÖNİM) teslim edildi.

Gösteriden elde edilen gelirle alınan hediyeler,  Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Coşkun Özalp ve OKÜ Kadın Platformu Koordinatörlüğünden Koordinatör Doç. Dr. Ümmügülsüm Candeğer, Koordinatör Yardımcıları, Doç. Dr. Şenay Atam ve Biyolog Şeyda Özlem Cihan tarafından Osmaniye Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi (ŞÖNİM) Müdürü Serap Durucan’a teslim edildi.

Toplanan bağışla alınan hediyeleri teslim alan Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi (ŞÖNİM) Müdürü Serap Durucan, anlamlı etkinliğin düzenlenmesinden dolayı OKÜ Rektörlüğüne, OKÜ Kadın Platformu Koordinatörlüğü Koordinatörü Doç. Dr. Ümmügülsüm Candeğer ve ekibine teşekkür etti.

Şiddet mağduru kadınlara destek  amacıyla gerçekleştirilen uygulamalar ve programların, onların güçlenmelerine ve kendilerini olumlu yönde geliştirmelerine katkı sağladığını belirten Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Coşkun Özalp, "Şiddet mağduru  kadınların şiddetle daha etkili mücadele edebilmeleri, fiziksel ve ruhsal sağlıklarını koruyabilmeleri ve gerektiğinde yaşamlarını şekillendirebilmeleri için çaba sarf eden Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi’ne ve programın düzenlenip bir katkıya dönüşmesine vesile olan Üniversitemiz Kadın Platformu Koordinatörlüğüne, teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

17 Aralık 2021 (Bu haber 1013 defa görüntülendi)