Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Osmaniye Eğitim ve Engelli Destekleme Derneği’nden Rektörümüze Ziyaret

Osmaniye Eğitim ve Engelli Destekleme Derneği Başkanı Haydar Aktürk, eşi Osmaniye Zihinsel Engellilere Destek Derneği Başkanı Zahide Aktürk, Altı Nokta Körler Derneği Osmaniye Şubesi Başkanı Nejdet Yılmazer Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’u ziyaret etti.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Osmaniye Eğitim ve Engelli Destekleme Derneği Başkanı Haydar Aktürk, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’a görevinde başarılar  dileyerek 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nün yaklaşması sebebiyle Üniversite ile işbirliği içerisinde neler yapılabileceği noktasında fikir alışverişinde bulundu.

Erişilebilirlik Ödülleri"nde, Erişilebilir Üniversiteler kategorisinde halk oylamasıyla OKÜ’nün birinci olduğunu belirten Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, engellilerin hayatını kolaylaştıran bir Üniversite olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz diyerek konuklarına nazik ziyaretleri dolayısıyla teşekkür etti.

Ziyarette Üniversitemiz Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç ve Prof. Dr. Coşkun Özalp, Üniversitemiz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Mehmet Işıker ve Üniversitemiz Engelli Öğrenciler Danışma ve Koordinasyon Birimi Sorumlusu Öğretim Görevlisi Mehmet Arslan da hazır bulundu.

23 Kasım 2021 (Bu haber 141 defa görüntülendi)