Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Rektörümüz, Öğrencilerle Yemekte Biraraya Geldi

2021-2022 Akademik yılında yüz yüze derslerin başlaması ile birlikte Üniversitemiz Karacaoğlan Yerleşkesi'nde öğrencilerle sık sık bir araya gelen ve öğrencileri dinleyen Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, Üniversitemiz Lezzet Vadisi öğrenci yemekhanesini gezdi. Burada öğrencilerle birlikte öğle yemeği yiyen Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, yemek sırasında öğrencilerin sorun ve isteklerini dinledi.

Öğrencilerle uzun uzun sohbet eden Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, OKÜ olarak öğrenci odaklı yaklaşımla öğrenci memnuniyetini sürekli yüksek tutmaya çalışıyoruz. Biz eğitim-öğretim faaliyetleri başta olmak üzere öğrencilerimizin barınma, ulaşım, beslenme ve sosyal olanaklarıyla da öğrencilerimize en iyi imkanı sunma gayreti içerisindeyiz.” dedi. Öğrenciler ise kendilerine gösterdiği ilgi dolayısıyla Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun’a teşekkür etti.

OKÜ Lezzet Vadisi Öğrenci Yemekhanesi ziyaretinde Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun’a, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç ve Prof. Dr. Coşkun Özalp eşlik etti.

13 Ekim 2021 (Bu haber 142 defa görüntülendi)