Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Üniversitemiz, ENJİ Enerji Yatırım Danışmanlık ve Mühendislik Anonim Şirketi ile Yetki Yenileme Sözleşmesini İmzaladı

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) tarafından Mersin’de faaliyet gösteren ve “Bina ve Hizmetler” uzmanlık alanında kurumumuzdan daha önce yetki almış 3. Şirket olan ENJİ Enerji Yatırım Danışmanlık ve Mühendislik Anonim Şirketi’nin, “Bina ve Hizmetler” uzmanlık alanındaki Enerji Verimliliği Danışmanlık (EVD) Şirket yetkisi yenilenmiştir. 

Rektörlük makamında yapılan imza töreninde, yetki yenileme sözleşmesini üniversitemiz adına Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun ve ENJİ Enerji Yatırım Danışmanlık ve Mühendislik Anonim Şirketi adına Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Şahin imzaladı. 

OKÜ Enerji Eğitim Etüt Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Ertaç Hürdoğan’ın da hazır bulunduğu imza töreninde konuya ilişkin açıklama yapan Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, “Üniversitemiz tarafından 5 yıl önce yetki almış 3. Şirket olan ve bölgemizde faaliyet gösteren önemli şirketlerden biri olan ENJİ Enerji Yatırım Danışmanlık ve Mühendislik Anonim Şirketi’nin bu süreçte yürütmüş olduğu önemli çalışmalar, özellikle bölgemizde yürütülen enerji verimliliği çalışmalarının arttırılmasına büyük katkı sağlamıştır. Şirketin faaliyetlerinin imzaladığımız bu yetki yenileme sözleşmesi kapsamında devam edecek olması bizleri de ziyadesiyle mutlu etmiştir. Her iki tarafa da hayırlı olmasını dilerim” dedi.

10 Temmuz 2024 (Bu haber 431 defa görüntülendi)