Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
OKÜ Projeleri SEECO Kapsamında Tam Başvuru Aşamasına Geçti

Üniversitemiz projeleri, Sosyal Girişimcilik, Güçlendirme ve Uyum Projesi (SEECO), Sosyal Girişimcilik Merkezi ve Geçim Kaynağı Tesisi Destek Programı Proje Teklif Çağrısı kapsamında yapılan değerlendirme sonucuna göre “Tam Başvuru” aşamasına devam etmeye değer görüldü.

OKÜ bünyesinde yürütülen ‘’ Lezzetli Gelecek: Kadınlar İçin Sürdürülebilir Gastronomi Eğitimi’’ ve ‘’ Yeni Nesil Oyun: Gençler ve Kadınlar İçin E-spor Atölyesi’’ başlıklı projeler, SEECO Sosyal Girişimcilik Merkezi ve Geçim Kaynağı Tesisi Destek Programı Proje Teklif Çağrısı kapsamında, “Tam Başvuru” aşamasına geçmeye hak kazandı. 

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Bölgesi (Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye) ön başvuruları değerlendirme aşamasını başarıyla geçen 3 projemizden 2’si tam başvuru aşaması değerlendirme neticesine göre destek almaya hak kazanacak.

SEECO proje teklif çağrısı dahilinde sunulan OKÜ projeleri, sosyal girişimcilik odağında kadınlar ve gençlerin sosyo-ekonomik yönden güçlendirilmesi ve toplumsal uyumun sağlanması amacıyla hazırlanmıştır.

 

 

 

11 Mayıs 2024 (Bu haber 117 defa görüntülendi)