Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Rektörümüz Osmaniye MYO Binası Tadilat Çalışmalarını İnceledi

Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, 6 Şubat Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremlerde hasar gören üniversitemiz Osmaniye Meslek Yüksekokulu (MYO) binasının tadilat çalışmalarını yerinde inceledi.


Eğitim-öğretim faaliyetlerine çevrimiçi devam eden ve bünyesinde 13 önlisans programını bulunduran Osmaniye Meslek Yüksekokulunun tadilat ve yenileme çalışmaları devam ediyor. Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, üniversitemiz Osmaniye MYO binasına yönelik yürütülen tadilat çalışmalarını inceledi. Tadilat, bakım ve onarım çalışmalarını yerinden inceleyerek çalışmaların güncel durumu hakkında detaylı bilgi alan Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun’u, Osmaniye MYO Müdürü Prof. Dr. Ahmet Bülbül ve Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Vekili Mehmet Fahrettin Bilgiç karşıladı. Üniversitemiz Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı koordinasyonunda yürütülen çalışmalar sonucunda, yüz yüze eğitime-öğretim faaliyetlerine tekrardan geçilmesi planlandığı belirtildi.

Osmaniye Meslek Yüksekokulu ve yürütülen tadilat çalışmaları hakkında görüşlerini belirten üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, ‘’Ekonomik ve sosyal kalkınmaya nitelikli insan gücüyle katkı sağlayan Meslek Yüksekokulumuz, bünyesinde bulundurduğu önlisans programlarıyla nitelikli uzmanlar yetiştirmektedir. Tadilat çalışmalarını en kısa sürede tamamlayıp yüz yüze eğitim-öğretim faaliyetlerini tekrardan sürdürmeyi planlıyoruz.’’ dedi.

16 Nisan 2024 (Bu haber 291 defa görüntülendi)