Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Osmaniye Protokol Mensupları Şehitlikleri Ziyaret Etti

Üniversitemiz Rektör Vekili Prof. Dr. Coşkun Özalp ve protokol mensupları Ramazan Bayramı arifesinde şehitlikleri ziyaret etti.

Osmaniye protokol mensupları, Ramazan Bayramı arifesinde şehitlikleri ziyaret ederek, şehitlerimizin kabirlerine karanfil bıraktılar. Üniversitemizi temsilen Rektör Vekili Prof. Dr. Coşkun Özalp’in katıldığı şehitlik ziyaretinde; Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Milletvekili Dr. Asu Kaya, 27. Dönem Osmaniye Milletvekili Baha Ünlü, 12’nci Komando Tugay ve Garnizon Komutan Vekili Albay Hakan Kocabaş, Belediye Başkanı İbrahim Çenet, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Halit Gülten, İl Emniyet Müdürü Mehmet Sarıbuva, İl Müftüsü Ali Çakmak, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, Şehitlerimizin aileleri ile Gazilerimiz ve aileleri yer aldı.

Şehitlerimizin kabirlerinin ziyareti öncesinde Kur'an-ı Kerim okundu. Daha sonra İl Müftüsü Ali Çakmak Şehitlerimiz için dua etti.  Yapılan duanın ardından, üniversitemiz Rektör Vekili Prof. Dr. Coşkun Özalp ve protokol mensupları şehitlerimizin kabirlerini ziyaret ederek, karanfil bıraktılar.

 Ziyaret sırasında şehitlerimizin yakınları ile bayramlaşan Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “Şehitlerimizin mekânları cennet olsun, Allah gani gani rahmet eylesin. Bu vesile ile tüm Şehitlerimize ve vefat etmiş Gazilerimize Allah’tan rahmet diliyor, Gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Şehitlerimizin aileleri ile Gazilerimiz ve ailelerinin mübarek Ramazan Bayramını kutluyorum. ”dedi.

Üniversitemiz Rektör Vekili Prof. Dr. Coşkun Özalp ve protokol mensupları, şehitlik ziyaretinin ardından depremde vefat eden vatandaşlarımızın mezarlarını ziyaret ederek depremde vefat eden vatandaşlarımızın ailelerine baş sağlığı dileklerini sundular.

11 Nisan 2024 (Bu haber 232 defa görüntülendi)