Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Öğretim Üyemiz Prof. Dr. M. Emin Öcal Emekli Oldu

Uzun yıllardır  Fakültemizde öğretim üyesi olan ve aynı zamanda İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanlığı ve  bir dönem Mühendislik Fakültesi Dekanlığı görevi de olan ve 52 yıl kamu hizmetinde bulanan Prof. Dr. Mehmet Emin Öcal hocamıza emekli olması nedeniyle plaket takdim edildi.

Fakültemizde gerçekleşen programda Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’un yanı sıra Üniversitemiz Rektör Yardımcısı, Fakültemiz Dekan Vekili Prof. Dr. Coşkun Özalp, Üniversitemiz Uluslararası İlişkilerden Sorumlu Rektör Danışmanı Doç. Dr. Ceyhun Yükselir, Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Hasan Demir ve Mühendislik Fakültesi Fakülte Sekreteri Ömer Kanat bulundu. 

Program sonunda emekleri dolayısıyla Prof. Dr. Mehmet Emin Öcal’a “Fakültemiz adına  görev yaptığı süre boyunca sağladığı değerli katkılardan ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ve  emeklilik yaşamında sağlık ve mutluluk dolu nice seneler temennisinde” bulunan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun ile Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Coşkun Özalp plaket takdim etti.

13 Ağustos 2021 (Bu haber 914 defa görüntülendi)
İletişim
Karacaoğlan Yerleşkesi Fakıuşağı /OSMANİYE
03288271000
03288250097
muhdekanlik@osmaniye.edu.tr