Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü dolayısıyla "Teoriden Pratiğe Toplumsal Cinsiyet Eşitliğine Duyarlı Üniversite" konulu çevrimiçi söyleşi -05.12.2022

Üniversitemiz Kadın Platformu Koordinatörlüğü tarafından 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü dolayısıyla "Teoriden Pratiğe Toplumsal Cinsiyet Eşitliğine Duyarlı Üniversite" konulu çevrimiçi söyleşi gerçekleştirildi. 

Üniversitemiz Kadın Platformu Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Tekin Babuç'un moderatörlüğünde gerçekleşen söyleşide konuşmacı olarak Atılım Üniversitesi Kadın Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Damla Songur katıldı. 

Söyleşide Atılım Üniversitesi' nin kampüste cinsiyet eşitliğinin geliştirilmesine yönelik gerçekleştirdiği bilimsel araştırmaların sonuçları, şiddetsiz kampüs çalışmaları çerçevesinde oluşturulan danışmanlık, güçlendirme ve bilgilendirme odaklı bir birim olan Öğrenci Danışma Merkezi'nin faaliyetleri ve toplumsal cinsiyet eşitliğine duyarlı üniversite oluşumu için hedefler ve yol haritası konuları ele alındı.

Söyleşi üniversitemiz Kadın Platformu Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Tekin Babuç'un, Atılım Üniversitesi Kadın Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Damla Songur’a teşekkür etmesi ile sona erdi.

1 Mayıs 2023 (Bu haber 378 defa görüntülendi)