Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Üniversitemizde Erasmus+ Öğrenci Öğrenim Hareketliliği Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Üniversitemiz Dış İlişkiler Birimi tarafından düzenlenen Erasmus+ Öğrenci-Öğrenim Hareketliliği Bilgilendirme Toplantısı, 15 Temmuz Şehitler Amfisi'nde büyük bir katılımla gerçekleştirildi. Öğrencilerin Erasmus+ hareketliliğine katılmasını teşvik etmek amacıyla 18-19 Aralık 2023 tarihlerinde, 2 gün düzenlenen etkinlikte, Erasmus+ programı kapsamında sunulan öğrenim ve staj fırsatları hakkında detaylı bilgiler verilerek uluslararası deneyim kazanma fırsatlarına değinildi.

Dış İlişkiler Birimi koordinasyonunda düzenlenen toplantının açılış konuşmasını yapan Rektör Danışmanımız ve Dış İlişkiler & Erasmus Kurum Koordinatörümüz Doç. Dr. Ceyhun Yükselir, öğrencilere yurt dışında eğitim almanın ve farklı kültürleri deneyimlemenin önemini vurgulayarak, "Erasmus+, öğrencilerimizin sadece akademik değil, aynı zamanda kişisel ve kültürel gelişimine de katkı sağlayan önemli bir programdır." dedi.

Etkinlik kapsamında, Erasmus+ programının detayları, başvuru süreci, uluslararası ortak üniversitelerle yapılan iş birlikleri ve staj imkanları hakkındaki sunumlar, OKÜ Dış İlişkiler Birimi Öğr. Gör. Göksel Coşkun ve Öğr. Gör. Funda Özbakır tarafından gerçekleştirildi.

Sunumların ardından düzenlenen soru-cevap bölümü ile öğrenciler, Erasmus+ programı ve faaliyetleri hakkında kapsamlı bilgi edinme fırsatı buldu.

  

   

 

22 Aralık 2023 (Bu haber 285 defa görüntülendi)
İletişim
Dış İlişkiler Birimi Karacaoğlan Yerleşkesi Mühendislik Fakültesi Batı Girişi EG-Blok Zemin Kat 80000 Merkez/OSMANIYE
03288271000
03288250097
disiliskiler@osmaniye.edu.tr