Üniversitemiz HABİTAT Kulübü öğrencileri danışman öğretim elemanı Öğr. Gör. Murat ÖZPOLAT rehberliğinde, ilimiz Saimbey Ortaokulu Müdürlüğü'ne bağlı anasınıflarında öğrenim gören çocuklarla birlikte üniversitemiz Karacaoğlan Yerleşkesi'nde Fen ve Sanat etkinliği düzenledi. Etkinlik kapsamında kulüp öğrencileri eşliğinde çocukların doğada araştırma, gözlem, keşif, inceleme, karşılaştırma gibi becerilerinin geliştirilmesi amaçlandı. Eğlenerek, yaşayarak ve doğanın farkında olmayı öğrenerek çalışmalarını yapan çocuklar etkinlik sonunda okullarına uğurlandı.
![](/oku_img/haberler/shmyo/habitat kulübü/WhatsApp Image 2022-10-31 at 13.55.28.jpeg)
![](/oku_img/haberler/shmyo/habitat kulübü/WhatsApp Image 2022-10-31 at 14.05.51.jpeg)
![](/oku_img/haberler/shmyo/habitat kulübü/genel resim 1.jpg)
![](/oku_img/haberler/shmyo/habitat kulübü/genel resim 2.jpg)