T.C.
OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ
MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
2023-2024 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ
LİSANS BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI |
Güncelleme
03.02.2024 |
|
|
|
|
|
TARİH |
DERSLER |
SAAT |
SINAV SALONU |
ÖĞRETİM ÜYESİ |
12.02.2024, Pazartesi |
DOY101 Dijital Okuryazarlık |
10:15 |
EI 105 |
Öğr.Gör.Dr. Ersin ÜNAL |
|
MMB203 Dinamik |
15:15 |
EI 104 |
Doç.Dr. Mehmet Seha TATLIER |
|
MMB309 Makine Teorisi |
10:15 |
EI 104 |
Öğr.Gör.Dr. Ersin ÜNAL |
|
MMB419 Güneş Enerjisi Sistemleri |
13:15 |
EI 104 |
Dr.Öğr.Üyesi Betül TEYMUR |
|
MMB441 Kalıp Tasarımı |
15:15 |
EI 105 |
Öğr.Gör.Dr. M. Ahmet PEKOK |
|
TDL101 Türk Dili I |
13:15 |
EB 304 |
Öğr.Gör. Funda YILDIRIM |
|
|
|
|
|
13.02.2024, Salı |
MMB115 Kimya |
09:15 |
EI 105 |
Prof. Dr. Ali İhsan ÖZTÜRK |
|
MMB205 Termodinamik I |
13:15 |
EI 104 |
Prof.Dr. Önder KAŞKA |
|
MMB251 Sayısal Yöntemler |
15:15 |
EI 104 |
Doç.Dr. Ertuğrul CİHAN |
|
MMB443 Bilgisayar Destekli Mühendislik Mekaniği |
13:15 |
EB 101 |
Dr.Öğr.Üyesi Volkan ARIKAN |
|
MMB479 Mühendislik Etiği |
10:15 |
EI 104 |
Dr.Öğr.Üyesi Betül TEYMUR |
|
MMB481 Soğutma Teknolojisi |
15:15 |
EHB 09 |
Doç.Dr. Şaban ÜNAL |
|
YDL101 Yabancı Dil I |
11:00 |
EB 304 |
Öğr.Gör. Mehmet DURMAZ |
|
|
|
|
|
14.02.2024, Çarşamba |
ATA101 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I |
15:15 |
EB 304 |
Doç.Dr. Ebru GÜHER |
|
MMB101 Matematik I |
13:15 |
EB 203 |
Dr. Öğr.Üyesi Aykut EMNİYET |
|
MMB107 Bilgisayar Destekli Çizim I |
17:15 |
EHB 09 |
Öğr.Gör.Dr. Ersin ÜNAL |
|
MMB305 İmalat Yöntemleri I |
13:15 |
EI 104 |
Dr. Öğr.Üyesi Demet ZALAOĞLU |
|
MMB307 Isı Transferi I |
10:15 |
EI 104 |
Doç.Dr. Ertuğrul CİHAN |
|
MMB401 Makine Mühendisliği Laboratuvarı I |
15:15 |
EI 104 |
Öğr.Gör.Dr. Ersin ÜNAL |
|
|
|
|
|
15.02.2024, Perşembe |
MMB109 Makine Mühendisliğine Giriş |
13:15 |
EI 105 |
Dr.Öğr.Üyesi Didem OVALI DÖNDAŞ |
|
MMB113 Fizik I |
10:15 |
EI 104 |
Doç.Dr. Fatma Aysun UĞUR |
|
MMB207 Malzeme Bilimi |
15:15 |
EI 104 |
Dr.Öğr.Üyesi Didem OVALI DÖNDAŞ |
|
MMB301 Akışkanlar Mekaniği I |
13:15 |
EI 104 |
Doç.Dr. Şaban ÜNAL |
|
MMB353 İş Sağlığı ve Güvenliği |
10:15 |
EI 105 |
Dr.Öğr.Üyesi Demet ZALAOĞLU |
|
MMB433 Malzemelerin Mekanik Davranışı |
15:15 |
EI 105 |
Dr.Öğr.Üyesi Demet ZALAOĞLU |
|
|
|
|
|
16.02.2024, Cuma |
MMB111 Temel Bilgi Teknolojileri |
10:15 |
EB 101 |
Dr. Öğr.Üyesi Betül TEYMUR |
|
MMB201 Mühendislik Matematiği I |
13:30 |
EI 104 |
Doç.Dr. Mehmet Seha TATLIER |
|
MMB209 Bilgisayar Destekli Tasarım |
17:30 |
EHB 09 |
Öğr.Gör.Dr. Ersin ÜNAL |
|
MMB303 Makine Elemanları I |
10:15 |
EI 104 |
Öğr.Gör.Dr. M. Ahmet PEKOK |
|
MMB439 Demir ve Çelik Üretimi |
15:30 |
EI 104 |
Arş.Gör.Dr. Selçuk YEŞİLTEPE |
|
MMB471 Isıl Sistemi Tasarımı I |
13:30 |
EI 105 |
Prof.Dr. Önder KAŞKA |
|
MMB473 Mekanik Sistem Tasarımı I |
13:30 |
EI 105 |
Dr. Öğr.Üyesi Volkan ARIKAN |
|
|
|
|
|
NOT: Sınav programının güncellenme ihtimaline karşı, güncel program için lütfen bölümdeki duyuru panolarını ve bölümümüz internet sitesini takip ediniz. |
2023-2024 Güz Yarıyılı Lisans Bütünleme Sınavı Programı_Rev.01.pdf |