22.07.2024 - PAZARTESİ
|
Saat
|
1. SINIF
|
2. SINIF
|
3.SINIF
|
4 SINIF
|
08:15
|
|
BMB 210 Lojik Tasarım
Dr. Öğr. Ü. Ökkeş Gökalp SÖKMEN
EB 204
|
|
|
09:15
|
|
|
|
10:00
|
|
BMB 212 Lojik Tasarım Lab
Dr. Öğr. Ü. Ökkeş Gökalp SÖKMEN
EB 204
|
|
|
11:00
|
YDİ II Yabancı Dil II
Öğr. Gör. Mithat EKİNCİ
EA103 (Amfi 3)
|
|
BMB 304 Otomata Teorisi
Dr. Öğr. Ü. Erhan TURAN
EB 204
|
|
13:15
|
|
|
BMB 312 Gömülü Sistemler
Doç. Dr. Mehmet Fatih TEFEK
EB 204
|
|
14:15
|
|
|
|
BMB 442 Ar-Ge ve Teknoloji
Dr. Öğr. Ü. Abdurrahman Burak GÜHER EB 204 //
BMB 444 Bilişim Hukuku
Doç. Dr. Mehmet Fatih TEFEK EB 204
|
15:00
|
TD II Türk Dili II
Öğr. Gör. Funda YILDIRIM
EA103 (Amfi 3)
|
|
|
|
16:00
|
AİİT II Atatürk İlk. İnk. Tarihi II
Doç. Dr. Ebru GÜHER
EA103 (Amfi 3)
|
|
|
|
23.07.2024 - SALI
|
08:15
|
BMB 102 Matematik- II
Dr. Öğr. Ü. Özcan YIRTICI
EB 204
|
|
|
|
09:15
|
|
BMB 218 Programlama Dilleri
Dr. Öğr. Ü. Abdurrahman Burak GÜHER
EB 204
|
|
|
10:15
|
|
|
|
BMB 416 Bilişim Etiği
Dr. Öğr. Ü. Abdurrahman Burak GÜHER
EB 204
|
11:15
|
|
BMB 202 Sayısal Yöntemler
Dr. Öğr. Ü. Özcan YIRTICI
EB 204
|
|
|
13:15
|
|
|
BMB 302 Bilgisayar Mimarisi
Öğr. Gör. Dr. Fatma Neda TOPUZ
EB 204
|
|
14:15
|
|
|
|
15:15
|
|
|
|
BMB 406 Dağıtık Sistemler
Dr. Öğr. Ü. Muhammet Talha KAKIZ EB 204 //
BMB 410 FPGA Programlama
Dr. Öğr. Ü. Ökkeş Gökalp SÖKMEN EB 204
|
16:15
|
|
|
|
24.07.2024 - ÇARŞAMBA
|
08:15
|
BMB 104 İş Sağlığı ve Güvenliği
Dr. Öğr. Ü. Haydar TUNA
EB 204
|
|
|
|
09:15
|
|
BMB 214 Bilgisayar Grafikleri
Dr. Öğr. Ü. Erhan TURAN
EB 204
|
|
|
10:15
|
|
BMB 216 Bilgisayar Grafikleri Lab
Dr. Öğr. Ü. Erhan TURAN
EB 204
|
|
|
11:15
|
BMB 106 Lineer Cebir
Dr. Öğr. Ü. Özcan YIRTICI
EB 204
|
|
|
|
13:15
|
|
|
BMB 308 Veri Tabanı Uygulamaları
Dr. Öğr. Ü. Haydar TUNA
EB 204
|
|
14:15
|
|
|
|
|
15:15
|
|
|
|
BMB 428 Mühendislik Ekonomisi
Dr. Öğr. Ü. Haydar TUNA
EB 204
|
16:15
|
|
|
|
|
25.07.2024 - PERŞEMBE
|
08:15
|
|
|
BMB 306 Yapay Zekaya Giriş
Dr. Öğr. Ü. Orhan ABAR
EB 204
|
|
09:15
|
|
|
|
10:15
|
|
BMB 204 Olasılık ve İstatistik
Dr. Öğr. Ü. Muhammet Talha KAKIZ
EB 204
|
|
|
11:15
|
|
|
|
13:15
|
BMB 108 Algoritma ve Programlama II
Doç. Dr. Mehmet Fatih TEFEK
EB 204
|
|
|
BMB 436 Kriptoloji ve Uygulamaları
Öğr. Gör. Dr. Fatma Neda TOPUZ EB 301/2
|
14:15
|
|
|
15:15
|
|
BMB 206 Mesleki İngilizce II
Öğr. Gör. Dr. Fatma Neda TOPUZ
EB 204
|
|
|
16:15
|
|
|
|
26.07.2024 - CUMA
|
08:15
|
BMB 112 Elektrik Devrelerinin Temelleri
Dr. Öğr. Ü. Ökkeş Gökalp SÖKMEN
EB 204
|
|
|
|
09:15
|
|
|
|
10:15
|
|
BMB 208 Algoritma Analizi
Dr. Öğr. Ü. Orhan ABAR
EB 202, 204
|
|
|
11:15
|
|
|
|
13:30
|
|
|
|
|
14:30
|
|
|
BMB 320 Bilgisayar ve Ağ Güvenliği
Dr. Öğr. Ü. Muhammet Talha KAKIZ
EB 204
|
|
15:30
|
|
|
|
|
|
16:30
|
|
|
|
BMB 410 Bitirme Tezi
Toplantı Salonu
|
|
17:30
|
|
|
BMB 310 Bilgisayar Mühendisliği Projesi
Toplantı Salonu
|
|