Üniversitemiz Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı bünyesinde 15 Temmuz Şehitler Amfisi (460 koltuk) kapasiteli, Rektörlük Büyük Salon (200 koltuk) kapasiteli, Rektörlük Küçük Salon (100 koltuk ) kapasiteli salonlarımız bulunmaktadır. Karacaoğlan Yerleşkesinde yer alan bu merkezlerde yapılacak bilimsel, sosyal ve kültürel etkinliklerin yönetimi daire başkanlığımız tarafından yürütülmektedir.
Kültür hizmetleri kapsamında; öğrencilerin ilgi alanlarına göre boş zamanlarını değerlendirmeleri, yeni ilgi alanları ile birlikte dinlenme ve eğlence alışkanlığı kazanmaları, güzel sanatlarla ilgili faaliyetleri izleme imkanı bulmaları, isterlerse bu faaliyetlere katılmaları sağlanmaktadır.
![](/oku_img/altmenu/okü salonlar/VHT (6).jpg)
![](/oku_img/altmenu/ok%C3%BC%20salonlar/DSC_1242.JPG)
![](/oku_img/altmenu/ok%C3%BC%20salonlar/OKU%20Panorama%2002.jpg)