Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Neden OKÜ Dil Uygulama ve Araştırma Merkezi?

Deneyim: OKÜ Dil Uygulama ve Araştırma Merkezi, konusunda deneyimli bir kadroya sahiptir ve sürekli gelişmeyi kendine ilke edinmiştir. Öğretim elemanlarımız yüksek lisans ve doktora çalışmalarını dil öğretimi üzerine yapmaktadır.

Uygun Fiyat: OKÜ Dil Uygulama ve Araştırma Merkezi, büyüme stratejisi olarak uzun dönemli rekabet avantajı ile sürdürülebilir büyüme modelini benimsemiştir. Bu nedenler her zaman için müşterileri ile uzun dönemli ve kazan/kazan prensibine dayalı bir ilişkiyi tercih eder. Kaliteye ek olarak, uygun fiyat bu modelin vazgeçilmez bir parçası olarak ele alınmaktadır.

Entegrasyon: OKÜ Dil Uygulama ve Araştırma Merkezi, entegre iş modeli esasına göre çalışır. Sağladığı hizmetin tamamlayıcı unsurlarını da temin eder. Bu durumda kişi hedef dili, günlük konuşma dilinden başlayarak mesleki dile ya da turizm diline kadar geniş bir yelpazeye yayabilir.

Ücretlendirme: Tercüme fiyatları dil çiftine ve tercüme alanına göre değişmektedir. En uygun tercüme hizmetlerinden faydalanmak için bizimle temasa geçiniz.

22 Eylül 2023
İletişim
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Karacaoğlan Yerleşkesi Fen-Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü
03288271010