İletişim | Telefon Rehberi | Bilgi Edinme | International Students | International Relations | Anket Sistemi | EN  RU  
 
Anasayfa » Öğrenci Kulüpleri
Sıra
 No
Kulüp Adı Danışmanın
Adı Soyadı
Tel. No Başkanın
Adı Soyadı
1 Empati Kulübü Öğr.Gör. Ulviye ÖZCAN YÜCE 4209 M.İbrahim AYZIT
2 İslam Kültür Kulübü istifa (Arif ATALAY) 3914 Eyyup KIRGIL
3 Sinema Kulübü Yrd.Doç.Dr.Hakan Gerçek 3464 Sabahattin KESKİN
4 Kızılay Kulübü Yrd.Doç.Dr.Derya ATİK   Berkan BAYSAL
5 Genç Düşünürler Kulübü Arş. Gör.Emel HİMMETOĞLU   Alaaddin TEMELCİ
6 Geogrup Kulübü Doç.Dr. Ahmet DEMİR   Kübra GÖKDOĞAN
7 Genç Fikirler Kulübü Arş. Gör.Neyfel ÇERÇİ   Devrim KAPTI
8 Okü Arkeoloji Topluluğu Kulübü Yrd.Doç.Dr.Fariz DEMİR 2682 Noyan BİÇER
9 Stratejik Düşünce Kulübü Yrd.Doc.Dr.Halef Dizlek   S. Selçuk ÖZDEMİR
10 Genç Fenerbahçeliler Taraftar Kulübü Okutman Demet ÖZTÜRK   Can ÖNGÜN
11 OKÜ Geleneksel Okçuluk Kulübü Arş.Gör.Dr. Murat FARSAK 3029 Oğuzhan ÖZSARI
12 ESN OKU Kulübü Uzm Funda ÖZBAKIR,         3031 Musa BEKTAŞ
13 OKÜ Genç-iz Kulübü Celil ATASEVER 5032 Yusuf GÜVER
14 Yenilenebilir Enerji Kulübü Yrd.Doç.Dr.  BülentYANIKTEPE 3550 Mehmet ÇİFT
15 Türk Dünyası Şair ve Yazarları kulübü Arş.Gör.Halil DEMİR 3047 Duygu KES
16 IEEE Kulübü Yard.Doç.Dr.Kemal BALIKÇI   Seren DOKUYUCU
17 OKÜ Folklör Kulübü Öğr.Gör. M.Kenan USTAHALİLOĞLU 3220 Hatice GEDİKLİ
18 OKÜ Dans Kulübü        Okutman Kübra ÖRSDEMİR 4325 Hamdullah İMRAK
19 Akıl Oyunları Kulübü Aykut EMNİYET 3061 Dilek ŞENEL
20 Proje Yönetimi ve Uygulamaları Kulübü Yrd.Doç.Dr.Hacer İÇEN 3554 Yunus BAYSAL
21 Afet Bilinçlendirme Kulübü Öğr.Gör.Bülent ÖNAL 5004 Fatih ALTUNTAŞ
22 Her Yerde Bilişim Öğr.Gör. Hüseyin BAĞRIYANIK 2092 Parviz BAYRAMGULİYEV
23 Fotoğrafçılık
Kulübü
Arş.Gör. Ahmet Ertuğrul ARIK 825 18 18 / Oğuz KARATORUK
24 Kültürel Gelişim Kulübü Yrd.Doç.Dr. Mutlu Yüksel AVCILAR   İbrahim KARATAŞ
25 Utraslan-UNI Kulübü Okutman İsmail DEHRİ 827 18 18 /
2621
Durdu YANIKTEPE
26 Genç Gönüllüler Kulübü Yrd. Doç.Dr. Ahmet DOĞAN 3904 Oğuzhan ULAŞLI
27 Tarih Kulübü Okutman M. Fazıl HİMMETOĞLU   Uğur KINIK
28 Genç Yeşilay Kulübü Arş. Gör.Ayşegül İremÇOT   Eda Nur ALAKEL
29 Sosyal Sorumluluklar Kulübü Yrd. Doç.Dr.Hediye KIRLIAKIN 3630 Nadide ERSİN[istifa)
30 Gök Bilimleri ve Astronomi Kulübü Doç.Dr. Muhittin ŞAHAN 2580 Atakan ARSLAN
31 Bisiklet Kulübü Yrd.Doç.Dr Nehir TOKGÖZ 3555 M Enes ÇELEBİ
32 Gelişen Gençlik Kulübü Öğr.Gör.Hakan ERKEK 826 18 18 / Merve GÜLŞEN
33 Su Sporları Kulübü Yard.Doç.İrfan TUĞCU 825 18 18 /
3555
Aycan ÇÖREKCİOĞLU
34 Genç Türkologlar Kulübü Arş. Gör.Serpil MUTLU 3044 Mahmut İstanbuloğlu