İletişim | Telefon Rehberi | Bilgi Edinme | International Students | International Relations | English  
 
Anasayfa » Haberler » Rektörümüz Prof. Dr. Murat Türk Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörünü Ziyaret Etti

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Murat Türk, Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun’u makamında ziyaret etti.

Karacoşkun’a görevinin hayırlara vesile olmasını temenni eden Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Murat Türk, konukseverliği için Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun’a teşekkür etti.

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun ise ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade ederek Türk’e teşekkürlerini iletti.

Ziyaretin sonrasında Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Murat Türk, Kilis 7 Aralık Üniversitesi ve Kilis İl Müftülüğü’nün ortaklaşa düzenlediği 2017 Yılı Kutlu Doğum Haftası Etkinliklerine de katıldı. 

Bu yıl "Hz. Peygamber ve Güven Toplumu" temasıyla gerçekleştirilen etkinlikte Diyanet İşleri Başkanlığı Strateji Geliştirme Başkanı Doç. Dr. Mustafa Sarıbıyık, bir konferans verdi.

Konferansın ardından Doç. Dr. Mustafa Sarıbıyık’a Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun tarafından Kilis’e özgü yorgan hediye edilirken, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Murat Türk tarafından da bazı hediyeler takdim edildi.


         
Yayına Hazırlayan : Basın ve Halkla İlişkiler