Rektörümüz Osmaniye Organize Sanayi Bölgesinde Firmaları Ziyaret Etti


Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, Mim-Mak Makina İmalat Montaj San. Tic. Ltd. Şti.’ye ziyarette bulundu.
Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, Mim- Mak Makina İmalat Montaj San. Tic. Ltd. Şti. hakkında bilgileri fabrikayı gezerek Mim-Mak Genel Müdürü Volkan Demirel’den aldı.

 

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, daha sonra Ferra Filtre Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketine ziyarette bulundu. Burada Ferra Filtre Sanayi ve Tic. Anonim  Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kirmit ve Şirket Genel Koordinatörü Can Teymur ile bir araya geldi.

 

Ziyaretlerde Üniversite Sanayi işbirliğinin arttırılması yönünde yapılabilecek projeler hakkında görüşme gerçekleştirilirken, Üniversitemiz öğrencilerine özel sektörde mesleki uygulama olanağı sağlayacak staj eğitimine ilişkin yapılabilecek işbirliği protokolleri hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.

 

Ziyarette Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Coşkun Özalp, Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Bülent Yanıktepe, Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Cafer Takırtaş, Osmaniye Organize Sanayi Bölge Müdürü Musa Gönül, Mim-Mak Genel Müdürü Volkan Demirel,  Mali Müşavir Ersin Bahar ve Muhasebe Müdürü Neşe Akoluk da hazır bulundu.