Rektörümüzden Adana Organize Sanayi Bölge Müdürlüğüne Ziyaret


Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, Adana Organize Sanayi Bölgesi Bölge Müdürü Ersin Akpınar ve Proje Ofisi Koordinatörü Doç. Dr. Tuğçe Demirdelen’i ziyaret etti.

 

İade-i ziyarette bulunan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, Elektrik İşletme Şefliği ile Kamu Kampüsü ve Proje Koordinatörlüğünü gezerek Adana Organize Sanayi Bölgesi Bölge Müdürü Ersin Akpınar ve Proje Ofisi Koordinatörü Doç. Dr. Tuğçe Demirdelen’den bilgiler aldı.

 

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, “ Üniversitemizdeki bilgi ve birikimin somutlaştırılarak sanayiye aktarılmasını ve bunun da ekonomik değerlere dönüşmesine katkıda bulunmayı hedefliyoruz . Ayrıca bölgemizdeki firmaların çalışmalarını yakından inceleyerek onları AR-GE, İnovasyon çalışmalarına yönlendirmeyi hedefliyoruz. Bunu yaparken de karşılıklı güven içerisinde sürdürülebilir bir işbirliğini sağlayacağız.” dedi.

 

Ziyarette Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’a Adana Organize Sanayi Bölgesi Bölge Müdürü Ersin Akpınar, hediye takdim etti.