Anaokulumuzda Cumhuriyet Bayramı Coşkusu


Üniversitemiz Anaokulu öğrencileri, Anaokulu Binası  bahçesinde düzenledikleri etkinlikle  29 Ekim Cumhuriyet Bayramını coşkuyla kutladı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kutlama programı izleyenleri hayran bırakırken, öğrenciler hep bir ağızdan Cumhuriyet konulu şarkılar seslendirdi. Anaokulu öğretmenlerinin eşliğinde gerçekleştirilen programa Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Murat Türk ile OKÜ Anaokulu Müdürü Çiğdem Bozdoğan katıldı. 

 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramını ve Cumhuriyetin kuruluşunun 97’nci yıl dönümü nedeniyle OKÜ Anaokulu öğrenceleri tarafından sergilenen gösterilere alkışlarla destek veren Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Murat Türk, zaman zaman öğrencilerin arasına katılarak onların şarkılarına ve gösterilerine de eşlik etti.  

 

Program OKÜ Anaokulu öğrencilerinin Cumhuriyet coşkusunu anlatan şarkıları seslendirmeleri devam erken öğrencilerin Türk Bayrağı ile Azerbaycan Bayrağı’nı bir arada göstererek dalgalandırmaları katılımcılar tarafından alkışlarla karşılandı.