Kurum İdari Kurul Toplantısı Yapıldı


Üniversitemiz 2020 Yılı Ekim Ayı  Kurum İdari Kurulu Toplantısı, Kurum İdari Kurulu ve Türk Eğitim-Sen temsilcilerinden oluşan heyetle yapıldı.

 

Üniversitemiz Rektörlük toplantı salonunda gerçekleştirilen 2020 Yılı Ekim ayı Kurum İdari Kurulu Toplantısında kararların gözden geçirildiği belirtildi.  

 

Toplantının, 4668 sayılı Kamu Görevlileri Sendikaları Kanunu’nun 22’nci maddesi ile Kurum İdari Kurulları, Yüksek İdari Kurul, Kamu İşveren Kurulu ve Uzlaştırma Kurulunun Teşkili ile Çalışma Usul ve Esaslarına ilişkin yönetmelik hükümleri gereğince yapıldığı belirtildi.

 

Toplantıda Üniversitemizi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç, Genel Sekreter Mustafa Sadıkoğlu, Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet İşcan ve Personel Daire Başkanı Şadiye Yentür,  temsil ederken yetkili sendika olan Türk Eğitim Sen’i Üniversite temsilcisi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Şube Müdürü Fatih Mehmet Gizlice, OKÜ Türk Eğitim-Sen Yönetim Kurulu Üyesi Özlem Şeyda Cihan ve Osmaniye Şubesi Şube Başkan Yardımcısı Cihat Karakuş temsil etti.