Üniversitemizde Kayıt Heyecanı Devam Ediyor


2020 Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS)  sonuçlarına göre Üniversitemize kayıt yaptırmaya hak kazanan öğrenciler için kayıt işlemleri devam ediyor.

 

Elektronik kayıt yaptıramayan öğrenciler için ise şahsi başvuruları Üniversitemiz Karacaoğlan Yerleşkesi Kütüphane Binasında bulunan Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı’nda devam ediyor. Ayrıca Mimarlık, Tasarım ve Güzel Sanatlar Fakültesi  Resim ve Müzik Bölümlerini kazanan öğrencilerin  kayıt işlemleri de devam ediyor. 

 

Üniversitemize kayıt hakkı kazanan tüm öğrenciler için https://www.turkiye.gov.tr/  internet adresi üzerinden elektronik kayıt yaptırabilecekleri kayıt süreci 29 Ağustos’ta başlamış olup 06 Eylül tarihi itibariyle son bulacaktır. Elektronik kayıt yaptıramayan öğrenciler için ise şahsi başvurular, 31 Ağustos’ta Üniversitemiz Karacaoğlan Yerleşkesi Kütüphane Binasında bulunan Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı’nda başlamış olup 04 Eylül Cuma günü sona erecek.  


 
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Murat Türk, kütüphane binasında bulunan Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına ziyarette bulundu.  Pandemi tedbirlerinin alındığı öğrenci kayıt merkezinde incelemeler yapan Rektörümüz Prof. Dr. Murat Türk, görevlilerden bilgi aldı.