İl Protokolünden Üniversitemiz Anaokuluna Ziyaret


Üniversitemiz tarafından kendisine Fahri Doktora ünvanı verilen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na Üniversitemiz 15 Temmuz Şehitler Amfisi’nde Üniversitemiz Anaokulu öğrencileri tarafından hazırlanan çiçek takdim edilmişti. Çiçek takdimi sırasında minik öğrencilerimize hitaben; ‘Ben size ne hediye edeyim?’ sorusuna minik öğrencilerimiz de; ‘Gönlünüzden ne koparsa.’ diye cevap vermişti. Bunun üzerine TOBB Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından minik öğrencilerimize dağıtılmak üzere gönderilen zihinsel ve beceri oyunu Jenga minik öğrencilere il protokol üyeleri tarafından dağıtıldı.

Üniversitemiz Anaokulu’na gelen İl protokolü üyelerine minik öğrencilerimiz Türk bayraklı elbiseleriyle hazırladıkları bir gösteriyi sundu. Gösteri sonrasında minik öğrencilerimiz tarafından protokol üyelerine hazırlanan çiçekler takdim edildi.

Daha sonra TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından gönderilen oyuncaklar başta Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun olmak üzere Garnizon Komutanı Topçu Albay Emin Yılmaz Sancaktar, Belediye Başkanı Kadir Kara, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Tekne, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Murat Türk, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Tombul, Üniversitemiz Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç ve Prof. Dr. Susran Erkan Eroğlu ile Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Devrim Murat Aksoy tarafından Üniversitemiz Anaokulu öğrencilerine dağıtıldı.

İl protokolü hediyelerin dağıtımından sonra öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Üniversitemizden ayrıldı.