Rektör Yardımcımız Prof. Dr. S. Erkan Eroğlu İspanyol Ulusal Ajansı'nın Finanse Ettiği Projede Üniversitemizi Anlattı


Üniversitemiz ile Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nün ortak olduğu ve İspanyol Ulusal Ajansı’nın finanse ettiği “Strategies & Tools to Nurture Self-Confidence in Adolescents with Fewer Opportunities” isimli proje 28 Ekim 2019 ile 1 Kasım 2019 tarihleri arasında İspanya’nın Madrid kentinde düzenlendi.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Murat Türk’ü temsilen projeye katılan Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Susran Erkan Eroğlu proje kapsamında düzenlenen toplantıda 12 ülkeden katılan 60 kişilik uzman heyete Üniversitemizi, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nü ve Osmaniye’yi anlattı. Projede yer alan Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit Coşkun ise müdürlüğün çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.

Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Susran Erkan Eroğlu ve il müdürü Hamit Coşkun daha sonra İspanya’nın Madrid kenti ve çevresine radyo yayını yapan Antena Cemu radyosu programına katılarak dinleyicilerle Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi’nin eğitim öğretim faaliyetlerinin yanı sıra sosyal, kültürel ve sportif etkinlikleri ve Osmaniye iliyle ilgili bilgiler paylaştı.