Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği EYUDER Temsilcilerinden Rektörümüze Ziyaret


Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği (EYUDER) temsilcileri "Eğitim adına söyleyecek sözü olan herkesi yanımızda görmek isteriz." prensibiyle Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Murat Türk' ü makamında ziyaret etti. 


Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette EYUDER Osmaniye Akademik Temsilcisi ve İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Ceyhun Yükselir, İl Temsilcisi Fatma Alaca ve merkez ilçe temsilcisi Levent Pazar yer aldı. 

 

Ziyarette EYUDER Osmaniye Akademik Temsilcisi ve İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Ceyhun Yükselir, 07-10 Kasım 2019 tarihlerinde Antalya’ da düzenlenecek olan Uluslararası Eğitim Yönetimi Forumu (EYFOR-X) ve  11-12-13 Ekim 2019’da Hatay ili Payas ilçesinde yepyeni bir içerikle Sokollu Mehmet Paşa Külliyesinde gerçekleşecek olan Ulusal Eğitimde Değişim Forumu (UEDFOR) hakkında Rektörümüz Prof. Dr. Murat Türk 'e bilgiler verdi. 

 

Yükselir, Uluslararası Eğitim Yönetimi Forumu' nun (EYFOR-X)  kongreler, paneller, sözlü bildiriler, poster sunumlar, atölyeler, workshoplar ile zengin bir içeriğe sahip olduğunu  ve bu yıl onuncusunun  düzenleneceğini ifade ederek programların içeriklerini paylaşarak davetiyelerini ve afişlerini Rektörümüz Prof. Dr. Murat Türk 'e takdim etti.

 

Ziyaret dolayısıyla memnuniyetini ifade eden Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Murat Türk ise konuklarına bilgi paylaşımı ve davet dolayısıyla teşekkür etti.