Sağlık Bilimleri Fakültesi'nden Hemşirelik Haftası Etkinlikleri


Kredi ve Yurtlar Kurumu’nda Sağlık Eğitimi ve Sağlık Taraması Yapıldı

Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü öğrencileri, Öğretim Elemanlarının rehberliğinde, Hemşirelik Haftası Etkinlikleri kapsamında, Kredi ve Yurtlar Kurumu’nda sağlık eğitimi ve sağlık taraması yaptı. 

Etkinlikte Hemşirelik Bölümü öğrencileri ve Öğretim Elemanları, gençlerin sağlığını etkileyen önemli konularda farkındalık oluşturmak ve bilgi vermeyi amaçladı. Kredi ve Yurtlar Kurumu’nda kalan öğrencilerin etkinliğe ilgisi yoğun oldu.

Etkinliğe Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü  Bölüm Başkanı Doç. Dr. Derya Atik,  Dr. Öğretim Üyesi Ebru Gözüyeşil, Dr. Öğretim Üyesi Ayşe İnel Manav,  Öğr. Gör. Songül Güngör ve Hemşirelik Bölümü 3. sınıf öğrencileri katıldı. 

Bahçe Kızlaç İlköğretim Okulu, Hijyen Eğitimi ve Sosyal Sorumluluk Kapsamında Ziyaret Edildi

Üniversitemiz Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü, Hemşirelik Haftası etkinlikleri kapsamında Bahçe Kızlaç İlköğretim Okulu’nu, Hijyen Eğitimi ve Sosyal Sorumluluk amacıyla ziyatte etti.

Etkinliğe Sağlık bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölüm Başkanı Doç. Dr. Derya Atik,  Dr. Öğretim Üyesi Ebru Gözüyeşil, Dr. Öğretim Üyesi Ayşe İnel Manav ve Hemşirelik Bölümü öğrencileri katıldı. 

Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Özel Düziçi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Üniversitemizde

Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Özel Düziçi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Üniversitemizi ve Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümünü ziyaret etti. 

Üniversitemizi ziyaret eden Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Özel Düziçi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri ile öğrencilerine Sağlık Bilimleri Fakültesi Müdür Yardımcısı, Hemşirelik Bölümü Bölüm Başkanı Doç. Dr. Derya Atik ve  Sağlık Bilimleri Fakültesi Müdür Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Ebru Gözüyeşil tarafından Üniversitemiz olanakları hakkında geniş bilgiler, Sağlık Bilimleri Fakültesi ve tercih edebilecekleri diğer bölümler hakkında bilgi verdi.