Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara Yüksek Lisansını Tamamladı


Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Üniversitemiz Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Ana Bilim Dalı’nda Tezsiz Yüksek Lisansını başarıyla tamamladı. 
Akademik danışmanlığını Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Murat Türk’ün yürüttüğü Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Ana Bilim Dalı’nda Tezsiz Yüksek Lisansını tamamlayan Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Murat Türk’ü makamında ziyaret etti. 
Üniversitemiz Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette görüş alışverişinde bulunan Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, OKÜ’nün ilin kalkınmasında öncü rol oynadığını ve Üniversitenin gelişimini önemsediklerini ifade ederek misafirperverliğinden dolayı Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Murat Türk’e teşekkür etti. 
Osmaniye ili ve bölge için önemli çalışmalara imza attıklarını ifade eden Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Murat Türk de her daim işbirliği içerisinde olmaktan mutluluk duyduğu ve yüksek lisans bitirme tezini başarıyla tamamlayarak diploma almaya hak kazanan Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara’ya hem teşekkür etti hem de başarılarının devamını diledi. 
Daha sonra Üniversitemiz Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Ana Bilim Dalı’nda Yüksek Lisansını “İşletmelerde Kıyaslama Yönteminin Önemi” başlığı ile bitirme projesini tamamlayan ve diploma almaya hak kazanan Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara’ya Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Murat Türk tarafından günün anısına özel cübbe giydirildi.  
Yüksek Lisansı tamamlamasından dolayı mutluluk duyduğunu ifade eden Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, başta Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Murat Türk olmak üzere kendisine eğitiminde katkı sağlayan Üniversitemiz   Sosyal Bilimler  Enstitüsü İşletme Ana Bilim Dalı Öğretim Üyelerine ayrı ayrı teşekkür etti.