OMYO Okul Öncesi Eğitimde İşbirliği Konusunda Toprakkale Kaymakam'ı İle Görüştü


Osmaniye Meslek Yüksekokulu (OMYO) Okul Öncesi Eğitimde İşbirliği çerçevesinde Toprakkale Kaymakamlığı’na ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyarette Osmaniye Meslek Yüksekokul (OMYO) Müdürü Doç. Dr. Güler Yalçın ve beraberinde OMYO Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Celal Bıçakcı ve Öğr. Gör. Harun Özkaya, OMYO Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü Başkanı Öğr. Gör. İmray Nur ile Toprakkale İlçe Milli Eğitim Müdürü Durmuş Sağlam Toprakkale Kaymakamı Ali Yıldırım’ı makamında ziyaret etti.

Osmaniye Meslek Yüksekokul (OMYO) Müdürü Doç. Dr. Güler Yalçın ve beraberindekiler öncelikle görevine yeni başlayan Toprakkale Kaymakamı Ali Yıldırım’a hayırlı olsun dileklerini iletti. Daha sonra Kaymakamlık Makamında yapılan toplantıda “Kurumlararası birlikte çalışabilirlik” esasının önemine vurgu yapan Osmaniye Meslek Yüksekokul (OMYO) Müdürü Doç. Dr. Güler Yalçın, Toprakkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Okul Öncesi Eğitim bünyesindeki öğrencilere Osmaniye Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Programı olarak verilebilecek destekler konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.