OKÜSEM Kurslarını Başarıyla Tamamlayanlara Sertifikaları Verildi


Üniversitemiz Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (OKÜSEM) 02.10.2017 – 23.11.2017 tarihleri arası Temel Seviye İngilizce kursu ile 07.10.2017 – 28.11.2017 tarihleri arası düzenlenen Arapça kursunu başarıyla tamamlayanlar için düzenlenen Sertifika Töreni Üniversitemiz Rektörlük Büyük Salonda yapıldı.

Sertifika Töreninin açılış konuşmasını Üniversitemiz Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (OKÜSEM) Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Adnan Bozdoğan yaptı. Bozdoğan, “Sertifikalar kursiyerlerin günlük ve iş hayatlarında değer katacak. OKÜSEM olarak eğitimde kaliteden ödün vermeden Üniversitemizin bilgili ve deneyimli Öğretim Elemanlarıyla önümüzdeki aylarda yeni kurslar açacağız. Bu kursların açılmasında çok büyük emekleri olan başta Rektörümüz Prof. Dr. Murat Türk olmak üzere kurs eğitmenlerimiz Öğretim Görevlisi Emrah Şavran, Öğretim Görevlisi İrina Ünlü ve İlahiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi Tarık Tanrıbilir’e teşekkür ediyorum.” dedi.

Açılış konuşmasının ardından Temel Seviye İngilizce kursunu başarıyla tamamlayan 19 kursiyere ve Arapça Kursunu başarıyla tamamlayan 15 kursiyere sertifikaları başta Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Murat Türk olmak üzere OKÜSEM Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Adnan Bozdoğan, Yabancı Diller Yüksekokul Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Serpil Uçar, Bahçe Meslek Yüksekokul Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Bülent Yanıktepe, OKÜSEM Müdür Yardımcıları Dr. Öğretim Üyesi Kurban Yaşar, Öğretim Görevlisi Osman Kara ve Genel Sekreter Yardımcısı Necati Gök verdi.

Sertifikaların verilmesinin ardından Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Murat Türk, kurs eğitmenleri Öğretim Görevlisi Emrah Şavran ve Okutman Irina Ünlü’ye Teşekkür Belgesi takdim etti.

 

Sertifika Töreni Rektörlük Fuaye alanında düzenlenen kokteyl ile sona erdi.