Osmaniye Doğa Okullarından Muhteşem Konser


Osmaniye Doğa Okulları Üniversitemiz 15 Temmuz Şehitler Amfisi’nde Üniversitemiz Akademik, İdari personeli ile Üniversitemiz öğrencilerine yönelik konser düzenledi.

Düzenlenen konsere Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Murat Türk, Osmaniye Doğa Okulları Müdürü Gültekin Özdemir,  Üniversitemiz Genel Sekreter Yardımcısı Necati Gök, Doğa Okulları öğretmenleri, öğrencileri ve Üniversitemiz öğrencileri katıldı.

Müzik, resim, Beden Eğitimi gibi bireyi bilişsel, zihinsel ve motorsal yönden geliştiren, topluma kazandıran ve kendine özgüveni artıran motivasyon derslerini uyguladıklarını ifade edilen konserde Osmaniye Doğa Okulları öğrencileri tarafından oluşturulan gruplar ve koro birbirinden güzel eserleri seslendirirken, öğrencilerin piyano performansları 15 Temmuz Şehitler Amfisi’ni dolduranlar tarafından büyük alkış aldı.

Osmaniye Doğa Okulları Müdürü Gültekin Özdemir, Öğrencilerin toplum karşısında sanat icra etmenin ne kadar önemli olduğunu uygulamalı olarak anlatmak, kendilerinin ifade yeteneğini geliştirmek, birlikte müzik yapabilmenin hazzına ulaşmak ve en önemlisi işten zevk aldıklarını göstermek amacıyla konser düzenlediklerini ifade etti.

 

Konserin sonunda Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Murat Türk, Osmaniye Doğa Okulları Müdürü Gültekin Özdemir’e konser dolayısıyla çiçek takdim etti.