Üniversitemiz İdari Birimler Oryantasyonu 15 Temmuz Şehitler Amfisi’nde Yapıldı


2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı dolayısıyla Üniversitemizde eğitime yeni başlayan öğrencilerimiz için “İdari Birimler Oryantasyonu” 15 Temmuz Şehitler Amfisi’nde düzenlendi.

Düzenlenen İdari Birimler Oryantasyonuna Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Murat Türk, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Emin Öcal, Bilgi İşlem Daire Başkanı Kadir Uludağ, Dış İlişkiler ve Erasmus Kurum Kordinatörü, Yabancı Diller Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Serpil Uçar, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Necati Gök, Öğrenci İşleri Daire Başkanı Filiz Aksoy, Psikolog Bahar Yalçınkaya ve çok sayıda öğrenci katıldı. 

İdari Birimler Oryantasyonunun açılış konuşmasını Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Murat Türk yaptı.

2017-2018 Eğitim-Öğretim döneminin ve İdari Birimler Oryantasyon programının hayırlara vesile olmasını dileyen Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Murat Türk, “730 personel ve 14 bin 300 öğrencisi olan genç bir üniversiteyiz. İşimiz her geçen gün zorlaşıyor. Ama işimizi öğrencilerimizin, İdari ve Akademik Birimlerin başındaki isimler ile en iyi şekilde yapmak. Derdimiz öğrencilerimize en iyisini sunmak. Oryantasyon programı öğrencilerin üniversitemize alışma ve uyum konusunda büyük kolaylıklar sağlayacak ve bizlerde işimizi en iyi şekilde yapmış olacağız. “diye konuştu. 

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Murat Türk’ün konuşmasının ardından İdari Birimler Oryantasyonunda Bilgi İşlem Daire Başkanı Kadir Uludağ, Dış İlişkiler ve Erasmus Kurum Koordinatörü Yabancı Diller Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Serpil Uçar, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Necati Gök, Öğrenci İşleri Daire Başkanı Filiz Aksoy ve Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı adına ise Psikolog Bahar Yalçınkaya sunum yaptı.

Sunumların ardından öğrencilerin merak ettikleri sorular katılımcılar tarafından cevaplandırıldı.